Smuteční vazby

Květinová smuteční vazba je nedílnou součástí každého posledního rozloučení, která mu dodá důstojnou atmosféru. Zajistíme pro vás smuteční kytice a věnce i výzdobu prostor posledního rozloučení.

Široký výběr smutečních kytic a věnců

Výzdoba obřadních síní, kaplí a kostelů

Doprava výzdoby na místo rozloučení

Vyjádříte úctu k zesnulému a jeho rodině

Pohřební vazby

Pohřební vazby nabízíme se smuteční stuhou, smuteční stuhou s věnováním i bez stuhy. Výběr barvy smuteční stuhy necháme na vás.

Nabízíme i výzdobu prostor

Zhotovujeme výzdobu prostor posledního rozloučení. Vyzdobíme vám obřadní síň, kapli i kostel. Nejprve společně s vámi vybereme smuteční vazby – smuteční kytice, smuteční věnce do stojanů, smuteční věnce k položení a aranžmá na rakev. V den pohřbu výzdobu dovezeme vlastními vozy a místo posledního rozloučení jimi pečlivě vyzdobíme.

Máte zájem o zhotovení kytic a věnců na pohřeb?

Zavolejte nám, nebo nás navštivte přímo v naší kanceláři v Horních Počernicích na Praze 9. 

Nepřehlédněte naše další smuteční služby. Zajistíme pro vás vše potřebné od převozu zesnulého až po kremaci, nebo pohřeb do země. Potřebujete poradit, jak postupovat při úmrtí? Zavolejte nám. Jsme tu pro vás nonstop.

Kudy k nám

© Všechna práva vyhrazena | Smuteční služby Horní Počernice | Praha 9

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.